24.5.2024 19:00
PROJEKT PARABELLUM + Cenzorshit

Open: 19:00
Start: 20:00

25.5.2024 19:00
VEPŘOVÉ KOMETY + JOHAVOVA KALHOTA

Vstupné: 250,- Kč v předprodeji

Předprodej: GoOut

Open: 19:00
Start: 20:00

Legendární flotila Vepřových komet po dlouhé době přistane v hoodu frontmana Fankyho. Spolu s ní kladnou energií zasrší neuvěřitelná Johavova kalhota, pravé šumavské elektro. Sál nového kulturního prostoru Black Road Café čeká nálož básnictví zasazeného do živelných rytmů

VEPŘOVÉ KOMETY
Od malička sehraná energická formace, už 20 let sršící našláplými rytmy, ostrovtipnými texty a radostí ze hry. Hudebně se Komety inspirují se jak v ryzím james-brownovském funku, tak třeba v kytarovějších Red Hot Chili Peppers, s čímž se v jejich písních mísí klukovská hravost, surrealistická poetika i český smysl pro humor.

JOHAVOVA KALHOTA
Písně plné dobrodružství, lámaných basů, trhaných beatů a sypaných riffů.

Facebook událost

1.6.2024 19:00
MARIE TILŠAROVÁ & KDO JSME MY

Vstupné: 280,- Kč v předprodeji

Předprodej: SMS Ticket

Open: 19.00
Start: 21:00

Marie je autentická písničkářka s mottem: "Co žiju zpívám, co zpívám žiju". Spolu s kapelou je držitelkou Porty 2023 a Zlaté České 12 Českého rozhlasu. Skrze svou tvorbu předává návod, jak do životů vrátit radost a jak najít vlastní hodnotu.

S kapelou tvoří super energetické trio, které vás pobaví, rozesměje i nadchne.

Přijďte si užít koncert naplněný radostí a životem.

www.marietilsarova.cz
Radost v hudbě
YouTube

Facebook událost

6.9.2024
!V.V.U

Parta pod názvem !V.V.Ú. se dala dokupy na podzim 2019 po odchodu - samovyhození - Štěpána ,,Štěpánkáče“ Málka ze skupiny N.V.Ú. (ex: Ježkovy zraky, Manichinace, Kmitací adaptér a Butterfly killers). Nyní krom !V.V.Ú. také No body boys. Celé seskupení vzniklo poměrně spontánně a z touhy hrát punk s energií a drajvem, který Štěpánkáč již postrádal ve své bývalé partě.

V říjnu 2021 odchází z kapely bubeník Ota a na jeho post nastupuje, neméně známý, Jirka "Jyřýček" Franc

Kapela za první měsíc existence nadrtila repertoár postavený na vybraných písních N.V.Ú., z nichž některé zůstávají v setlistu stále, ovšem se zcela jinou energií. Jelikož se osazenstvo nespokojilo jen s osvědčenými fláky bývalého Štěpánkáčova bandu, mají !V.V.Ú.čka v současnosti v repertoáru vlastní tvorbu namixovanou písněmi N.V.Ú.

V nejbližší době se !V.V.Ú. chystají do studia natočit nosič tvořený pouze novými songy.

Od !V.V.Ú. očekávejte melodický punk and roll, někdy i lehce do ska a reggae, jakož i ostřejší a nadupané vály v HC punkovém ražení. Skupina se v zásadě nevymezuje ničemu a užívá si vůně a chutě všech punkových žánrů a subžánrů. Rozhodně očekávejte stoprocentní pódiové nasazení a show celého týmu.

Kapela se těší, až si s Vámi užije pogo, punk and rock and roll, hektolitry potu a vůbec všechno, co k pořádné punkové jízdě patří.