6.9.2024
!V.V.U

Parta pod názvem !V.V.Ú. se dala dokupy na podzim 2019 po odchodu - samovyhození - Štěpána ,,Štěpánkáče“ Málka ze skupiny N.V.Ú. (ex: Ježkovy zraky, Manichinace, Kmitací adaptér a Butterfly killers). Nyní krom !V.V.Ú. také No body boys. Celé seskupení vzniklo poměrně spontánně a z touhy hrát punk s energií a drajvem, který Štěpánkáč již postrádal ve své bývalé partě.

V říjnu 2021 odchází z kapely bubeník Ota a na jeho post nastupuje, neméně známý, Jirka "Jyřýček" Franc

Kapela za první měsíc existence nadrtila repertoár postavený na vybraných písních N.V.Ú., z nichž některé zůstávají v setlistu stále, ovšem se zcela jinou energií. Jelikož se osazenstvo nespokojilo jen s osvědčenými fláky bývalého Štěpánkáčova bandu, mají !V.V.Ú.čka v současnosti v repertoáru vlastní tvorbu namixovanou písněmi N.V.Ú.

V nejbližší době se !V.V.Ú. chystají do studia natočit nosič tvořený pouze novými songy.

Od !V.V.Ú. očekávejte melodický punk and roll, někdy i lehce do ska a reggae, jakož i ostřejší a nadupané vály v HC punkovém ražení. Skupina se v zásadě nevymezuje ničemu a užívá si vůně a chutě všech punkových žánrů a subžánrů. Rozhodně očekávejte stoprocentní pódiové nasazení a show celého týmu.

Kapela se těší, až si s Vámi užije pogo, punk and rock and roll, hektolitry potu a vůbec všechno, co k pořádné punkové jízdě patří.